Otvoren stacionar knjižnice u Semeljcima

Ljubitelji knjiga svih dobnih skupina s područja naše općine, nakon nekoliko desetaka godina, sada imaju svoj kutak.

Gradska knjižnica i čitaonica Đakovo otvorila je stacionar u našoj općini u prostoru DVD-a Semeljci, gdje postoji i prostor za druženje, osim za skladištenje knjiga. Trenutno imamo bazu od 1.400 knjiga, što čini ovaj stacionar jednim od najvećih u RH! Pribavljene su knjige za lektiru, self – help literatura, povijesne, biografske, znanstvene knjige, trileri, ljubavni romani, znanstvena fantastika… Naslovi koji su postavljeni privlače brojne mještane, što se pokazalo na otvorenju 3.10. gdje je nastupio zbor i band Osnovne škole Josipa Kozarca Semeljci te Iva Ćurić s pratnjom Ivanom Sastićem. Na otvorenju su prisutne pozdravili općinski načelnik Grga Lončarević te ravnateljica Gradske knjižnice i čitaonice Đakovo Anđelka Blažević.

Aktivnosti stacionara možete pratiti na web stranici općine te na Facebook profilu Stacionar GKČ Đakovo – Semeljci.

Raspored rada knjižnice:

Ponedjeljak 12-14 sati

Petak 9-11 sati

 

grb bijeli

 

OPĆINA SEMELJCI

Adresa: Kolodvorska 2 - Telefon: 031 856 310 Fax: 031 856 197

OIB: 41900631748 - IBAN: HR9425000091838600000

E-mail: opcina.semeljci@os.t-com.hr